Топ-3 кращих кредита на картку, де гроші отримати дешевше і швидше всього

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Кто кредитует
Преимущества
Оформить заявку
logo-vashagotivochka

7.000

- 3-60

Подробнее
logo-sos-credit

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-mycredit

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-miloan

7.000

- 3-60

Подробнее
logo-kfua

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-eurogroshi

7.000

- 5-62

Подробнее
logo-dinero

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-crediton

10.000

- 1-30

Подробнее
logo-cashup

10.000

- 3-65

Подробнее
logo-cashinsky

3.000

- 3-60

Подробнее
logo-alexcredit

10.000

- 3-60

Подробнее
mg1

10.000

- 5-70

Подробнее
moneyveo-min

15.000

- 3-60

- на карту

Подробнее
alfabank-min

200.000

- 55

- доставка

Подробнее
ultracash-min

10.000

Подробнее
ccloan-min

10.000

Подробнее
globalcredit-min

10.000

Подробнее
logo-shvidkogroshi

- без справок

5.000

- 1-30

Подробнее
cashpoint-min

6.000

Подробнее
alfabank-min

250.000

Подробнее
trust-min

55.000

Подробнее
finline-min

50.000

Подробнее
bistrozaim-min

10.000

- 3-60

Подробнее
credit365-min

8.000

- 15-30

- скидки

Подробнее
moneyboom-min

2.000

- 5-30

Подробнее
credit-up-min

10.000

Подробнее
otpbank-min

- без справок

100.000

- до 60 месяцев

Подробнее
ideabank-min

100.000

- 5 лет

Подробнее
finline-min

до 25 000 грн.

Подробнее
eldorado-min

под 0%

Подробнее
allo-min

под 0%

Подробнее
citycom-min2

под 0%

Подробнее
deshevshe-min

Подробнее
moyo-min2

под 0%

Подробнее

У кожного потенційного позичальника свої критерії вибору кращого кредита на картку. Одним потрібен дешевий мікрокредит, іншим — швидкий, третім — з гарантованим схваленням, четвертим — щоб схвалили з поганою КИ, п’ятим — через інтернет або з доставкою додому. Скільки людей, стільки й уподобань.
Як вибрати? Скільки він буде коштувати? Де найдешевші позики: в онлайні або офлайні? Куди йти за великою сумою? Рекомендації по підбору кращого позики в різних ситуаціях (дешево, швидко, з схваленням і т. п.)

Рекомендації по підбору свого кращого кредиту на картку

Насправді, рекомендації залежить від різних факторів: кредитної історії позичальника, часу в запасі, необхідної суми або ставки, бажання гарантовано отримати позику без відмови і т. д.
Для тих, кому потрібен швидкий позику

Наприклад, якщо ви бажаєте швидкості і хочете отримати гроші максимально швидко, дотримуйтеся простих правил при виборі кращого позики:

Вибираючи спосіб отримання позики пам’ятайте, що моментально отримати його можна лише на електронний гаманець або банківську картку VISA. Інші способи будуть тривалими. Наприклад, банківський переказ займе не менше 24-х годин, а то й більше. Позика через систему переказів доходить в середньому за 40-60 хвилин. Зарахування коштів на картки Маестро можна очікувати не раніше наступного дня. До декількох годин може знадобитися для зарахування грошей на пластик Mastercard. З інтернет-гаманцями теж не все так однозначно. Цей варіант буде ідеальним лише при дотриманні цілого ряду умов. По-перше, гаманець повинен бути ідентифікованим. По-друге, у власника повинна бути пластикова картка однойменної системи: VISA або Mastercard. У цьому випадку баланс інтернет-гаманця буде дорівнює балансу карти і навпаки, а значить, позика, що надійшов на гаманець, можна буде відразу ж витратити по карті. Якщо у позичальника немає такого пластика, подальше виведення коштів з системи потребує багато часу і грошей на оплату комісії. Висновок: потрібно вибирати позику на картку VISA.
Вибираючи МФО для отримання мікрокредиту, дивіться, щоб вона відповідала певним параметрам. Вони дуже важливі для швидкого отримання грошей.

Вам буде цікаво: Що робити, якщо Вам потрібні гроші?
Потрібно вибирати МФО з автоматизованими процесами, де все залежить від програми, а не від людини.
Не повинно бути додаткових перевірок, на зразок дзвінків контактним особам, запиту фотографій паспорта та картки і т. п. Такі перевірки забирають додатковий час від 15 хвилин до декількох годин.
Розгляд заявки повинно проводиться скоринг-програмою, а не співробітниками МФО. Скоринг-оцінка позичальника здійснюється протягом 2-х хвилин. По закінченню цього часу позичальник вже буде знати результат, видадуть йому позику чи ні. При ручної модерації анкету можуть перевіряти до декількох годин з урахуванням запиту в БКІ.
Намагайтеся подавати заявку в першій половині дня і пам’ятайте, що багато компаній працюють за графіком, а не цілодобово.

Ці прості поради допоможуть оформити кредит на картку максимально швидко

Позика з швидким схваленням та отриманням зовсім необов’язково повинен бути дорожче, ніж стандартний кредит на картку, який розглядають 1 годину. Це стереотип, який легко руйнується процентною ставкою таких МФО, як MoneyVeo, Ccloan, Globalcredit, мають одні з найнижчих % на ринку надання грошей до зарплати.

Для тих, хто хоче отримати гарантоване схвалення

100% гарантії схвалення заявки не може дати жодна мікрофінансова організація. Тим не менш, у позичальника є можливість звести відсоток відмови до мінімуму. Це можна зробити, скориставшись простими рекомендаціями:

Краще вибирати ті організації, у яких є програми виправлення/поліпшення кредитної історії. Навіть якщо вам відмовлять у позику на стандартних умовах, вам завжди можуть схвалити мікрокредит в рамках програми поліпшення КІ. Таким чином, ви мінімізуєте ризик відмови.
Вибираючи організацію, уважно вивчіть вимоги до позичальників і умови кредитування. Саме у нормативних документах міститися повні вимоги до потенційного клієнта. Якщо ви відповідаєте усім вимогам, то сміливо подавайте заявку. Якщо ж не відповідаєте хоча б одному пункту, заявку краще не подавати. Тільки даремно втратите час і отримаєте відмову. Наприклад, у вимогах може бути зазначено, що позика не надається клієнтам з судимостями за економічні злочини, а у вас є стаття за шахрайство, то цю організацію краще викреслити зі свого списку.
Приділіть 10-15 хвилин свого часу і почитайте відгуки про вибрані організаціях на великих авторитетних сайтах. Багато з них наочно показують, як в МФО ставляться до позичальників з поганою або зіпсованою КІ, схвалюють чи позики клієнтам з хорошим рейтингом і т. д.
Подавайте відразу кілька заявок в різні МФО. Якщо відмовить одна, погодиться інша. Завдяки подачі заявок відразу в кілька МФО клієнт збільшує свої шанси на позитивне рішення. А якщо схвалять всі компанії, то можна буде вибрати найбільш вигідний варіант з можливих.