На що люди беруть споживчі кредити? Який брати кредит?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Кто кредитует
Преимущества
Оформить заявку
logo-vashagotivochka

7.000

- 3-60

Подробнее
logo-sos-credit

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-mycredit

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-miloan

7.000

- 3-60

Подробнее
logo-kfua

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-eurogroshi

7.000

- 5-62

Подробнее
logo-dinero

10.000

- 3-60

Подробнее
logo-crediton

10.000

- 1-30

Подробнее
logo-cashup

10.000

- 3-65

Подробнее
logo-cashinsky

3.000

- 3-60

Подробнее
logo-alexcredit

10.000

- 3-60

Подробнее
mg1

10.000

- 5-70

Подробнее
moneyveo-min

15.000

- 3-60

- на карту

Подробнее
alfabank-min

200.000

- 55

- доставка

Подробнее
ultracash-min

10.000

Подробнее
ccloan-min

10.000

Подробнее
globalcredit-min

10.000

Подробнее
logo-shvidkogroshi

- без справок

5.000

- 1-30

Подробнее
cashpoint-min

6.000

Подробнее
alfabank-min

250.000

Подробнее
trust-min

55.000

Подробнее
finline-min

50.000

Подробнее
bistrozaim-min

10.000

- 3-60

Подробнее
credit365-min

8.000

- 15-30

- скидки

Подробнее
moneyboom-min

2.000

- 5-30

Подробнее
credit-up-min

10.000

Подробнее
otpbank-min

- без справок

100.000

- до 60 месяцев

Подробнее
ideabank-min

100.000

- 5 лет

Подробнее
finline-min

до 25 000 грн.

Подробнее
eldorado-min

под 0%

Подробнее
allo-min

под 0%

Подробнее
citycom-min2

под 0%

Подробнее
deshevshe-min

Подробнее
moyo-min2

под 0%

Подробнее

Жити за власними доходами можуть не багато людей. Сучасний світ пропонує досить багато спокус, часто створюючи штучну потребу в речах. Здавалося б, є гарний теплий будинок, але виробники пропонують зробити сучасний ремонт, є мобільний телефон, але вийшла новинка з великим набором, іноді непотрібних функцій. Суспільство вимагає постійного оновлення та відповідності, тому люди починають скуповувати речі, модний одяг, техніку та ін. Багато хто робить це на власні гроші, але рівень доходів часто не дозволяє великих витрат. В цьому випадку люди починають думати про кредитування — де і який кредит брати?

Під девізом «купуй зараз, плати потім» банки видають величезні суми на різні потреби клієнтів. З кожним роком ці потреби зростають, як і їх вартість. Взяти кредит зараз можна майже все: від квартири до нових туфель. При стабільному доході платити за зобов’язаннями не становить праці, але як тільки затримали зарплату або пішов на лікарняний – борг починає рости сніговим комом. Вибратися з боргової ями складно і довго, а для когось це стає зовсім не під силу.

Цілі кредитування.

Кредит може видаватися на різні цілі. Залежно від цього банки пропонують кредити:

  • Цільові – видаються на придбання певної речі або послуги. Сюди відноситься іпотека, автокредит, кредит на навчання. Після придбання товару позичальник зобов’язаний відзвітувати про витраченої суми.
  • Нецільові кредити. Це звичайні споживчі кредити, мета використання яких для банку неважлива. В даному випадку позичальникові видаються гроші з певними умовами повернення, а те, як він витратить їх, це вже його справа.

Розглянемо найбільш часті цілі, для яких люди беруть кредити:

  • Нерухомість. Кредит на нерухомість називається іпотекою. Це один з найскладніших видів кредиту, оскільки тут задіяні великі суми, тривалі терміни і заставу. Мати власне  житло –  мрія кожної людини, але доходи більшої частини населення малі, і накопичити на житло практично нереально. До того ж величезна інфляція знецінює накопичення. Іпотека дозволяє жити у власній квартирі/будинку сплачувати протягом певного терміну. Після виплати кредиту нерухомість переходить у власність.
  • Автомобіль. Машина – не розкіш, а засіб пересування, яке стало доступним багатьом людям. Як у випадку з іпотекою, в момент оформлення автокредиту клієнт може відстрочити виплату за нього, але вже їздити на своїй машині. Автокредити є середньостроковими позиками на термін від 5 років.
  • Навчання. Отримати вищу освіту безкоштовно зараз стало складно. Внз обмежують кількість бюджетних місць, тому студентам доводиться платити за своє навчання. Для цього банки пропонують кредити на навчання. Вони видають періодичними траншами кожен рік. Протягом навчання позичальнику можна оплачувати тільки відсотки, а після закінчення вузу – платити повноцінними платежами. Підводний камінь тут полягає в тому, що йде велика переплата за відсотками, а ймовірність знайти високооплачувану роботу відразу після навчання мала.
  • Споживчі цілі. На відміну від попередніх видів, коли гроші перераховуються на рахунок організацій, що ці кредити видаються готівкою клієнту, і він користується грошима на свій розсуд. Споживчі цілі можуть бути найрізноманітнішими: покупка речей, ремонт, оплата послуг та ін.
  • Кредит на техніку. Такі кредити видаються в торгових точках. Наприклад, покупець хоче купити ноутбук, але у нього немає з собою грошей. Кредитний фахівець оформлює йому кредит або розстрочку на обраний товар і протягом півгодини задоволений покупець йде додому з бажаною покупкою. Строки таких кредитів невеликі – зазвичай до року, а ставки тут будуть високими (до 70% річних). При оформленні можна внести частину суми готівкою, а залишок оформити в кредит. Більш докладно можна почитати тут.
  • Кредит на відпочинок. Туристичні агенції часто пропонують оформити путівку в кредит, щоб надати клієнту більш комфортний відпочинок. Наприклад, клієнт має суму для відпочинку в Єгипті в тризірковому готелі, а йому запропонували відпочинок на Мальдівах в більш іменитому готелі зі всіма включеними послугами. Оскільки грошей не вистачає, турфірма пропонує оформити путівку в розстрочку або кредит на кілька місяців.
  • Значущі події. Весілля, ювілей, похорон – ці всі події, які трапляються в житті кожної людини. Їх прийнято відзначати з особливим розмахом, щоб «не гірше, ніж у людей». Так, молодята беруть кредит на весілля, а потім погашають за рахунок подарунків гостей

Де брати кредит — тут все просто: В основному на різні цілі кредит видає Альфа-Банк. Можна звернутися туди

Основні умови видачі окремих видів кредиту.

Умови Іпотека Автокредит Споживчий На навчання На техніку На подію На відпочинок
Сума Від 300 т. р. до 100 млн. р. Від 100 т. г. до 5 млн. г. Від 10 т. г. до 1 млн. г. Від 20 т. г. до 300 .т.г Від 3 т. г. до 100 т. г. Від 10 т. г. до 100 .т.г Від 10 т. г. до 100 т. г.
Термін До 30 років До 5-7 років До  5 років До 5 років 1 1 До 6 міс.
Відсоток — 11% Від 12% Від 15% Від 15% Від 30% Від 15% Від 20%

Кредит.

Кредит може бути схвалений в тому випадку, коли позичальник підтвердить свою платоспроможність і будуть мати хорошу кредитну історію. Позичальникам з неофіційним і нестабільним доходом, з наявністю прострочень, боргів розраховувати на який-небудь кредит не варто. З-за великих дефолтів банки дуже обережно підходять до профілю клієнтів. Найскладніше отримати кредит на іпотеку, оскільки він є найбільш довгостроковим, хоча тут є запорука, який банк може реалізувати при наявності боргу.